10 Aralık 2012

Facebookta profiliniz en çok kim ziyaret etmiş?

Facebookta sizin profilinizi en çok kim ziyaret etmiş bilmek ister misiniz? Hatta bu liste 10-20 kişiye kadar uzayabilir. Peki nasıl yapacaksınız. Sandığınız kadar da zor bir şey değil. İlk olarak Facebook hesabınıza giriş yapacaksınız. Daha sonra ise Google Chrome için söylüyorum yokta tüm tarayıcılarda yapabilirsiniz aynı yolu izleyerek.

İlk olarak hesabınıza giriş yapıyoruz ve farenizin sağı tuşuna tıklayarak çıkan menüden Sayfa kaynağını görüntüleye tıklıyoruz.

Daha sonra karşınıza sayfa kodları çıkacak kodların içinde CTRL + F yaparak arama yapıyoruz. Arayacağımız kelime OrderedFriendsList

Resimde gördüğünüz gibi arama yaptım ve onun hemen bir satır altında 3 tane yeri kırmızı ile işaretledim. 1. işaretlediğim yer en çok profilinizi ziyaret eden kişi. 2. işaretlediğim de 2. en çok profilinizi ziyaret eden kişi. Bu liste uzayıp gidiyor. Daha sonra bu işaretli olan kodu kopyalıyoruz ve https://www.facebook.com/KOD gelecek şekilde adres çubuğunuza yapıştırıp öğrenebilirsiniz. Takıldığınız yerde yazının altına yorum yaparsanız yardımcı olabilirim.

3 yorum:

  1. Ben telefondan giriyorum nasil yapabilirim?

    YanıtlaSil
  2. Telefondan olacağını sanmıyorum sadece bilgisayar üzerinden yapabilirsiniz.

    YanıtlaSil
  3. macbook ta nasıl oluyor?

    YanıtlaSil